Strona Główna · News · FAQ · Szukaj · Rejestracja · Login · Myspace · Forum Październik 21 2019 02:28:50
Nawigacja
News
Zespół
Dyskografia
Info
Lyrics
Tłumaczenia
Łacina /Latin/
Galeria
Teledyski
Download
Linki
Kontakt
Myspace
Forum
Ostatnie Artykuły
Design Your Universe...
Kingdom of Heaven - ...
Martyr of the Free W...
Resign to Surrender ...
Samadhi - latin
Button
Pomóżcie nam, wklejając tego buttona na Waszą stronę lub bloga.

Photobucket

Newsletter
Podaj adres e-mail:
FlagCounter
free counters
Trasa koncertowa
Epica przełożyła większość koncertów z lutego oraz marca, które odbęda się przed końcem 2008 roku. Jest też krótki list od Simone, zamieszczony na myspace kilka dni temu, klarujący sytuacje...

Z przykrością oznajmiamy, że nasz profil 'epica polish fan page' na myspace został usunięty z nieznanych nam powodów i bez jakichkolwiek wyjaśnień...

Więcej...
Wywiad z Markiem
Epica-Fan.Com przeprowadziła wywiad z Markiem, opowiedział on m.in. o Miskolc, zdrowiu Simone, planach na przyszłość...
Epica with Nightwish
26 czerwca 2008 Epica wraz z Amorphis wystąpi jako support Nightwish w przeddzień festiwalu Tuska 2008, na którym wystapią takie gwaizdy jak: Slayer, Dimmu Borgir, Carcass, Killswitch Engage, Sonata Arctica, Amon Amarth, Mokoma, Kreator, Entombed, Stam1na, Behemoth, Korpiklaani i inni.
Więcej informacji na: Tuska Festival
_________
_________

On 26 June 2008 Epica together with Amorphis will act as the Nightwish support act on the eve of the festival of Tusk 2008, on which will appear such stars as: Slayer, Dimmu Borgir, Carcass, Killswitch Engage, the Arctica Sonata, Amarth Ammonium, Mokoma, the Creator, Entombed, Stam1na, Beheomoth, Korpiklaani and others.
More info: Tuska Festival
15 000 odwiedzin!
Drodzy fani,
dziękujemy za Waszą obecność, stronę odwiedzono już ponad 15 000 razy, co nas niezmiernie cieszy.
Jesteśmy w trakcie wprowadzania porządków zmian na stronie. Systematycznie dodajemy nowosci, informacje, teksty i inne ciekawostki, abyście w pełni mogli poznać Epicę i cieszyć się pieknem muzyki wraz z nami.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i pomysły, które możecie do nas kierować, wystarczy napisać do nas w dziale 'Kontakt'.

Zapraszamy też na rosnące i rozwijające się z dnia na dzień forum, gdzie z innymi fanami możecie podzielić się swoimi przeżyciami i refleksjami.

Dla Was przygotowujemy kilka niespodzianek, jakich dowiecie się wkrótce... :)

Z najlepszymi pozdrowieniami,
Administracja PNoSZE

_______
_______

Dear fans,
We are thanking for your participation, the web was visited already over 15 000 times what exquisitely is pleasing us. We are under introducing the cleaning of changes on the side. Systematically we are adding news, the information, texts and different curiosities so that fully you can get to know Epica and to be pleased beauty of music together with us. We are opened to all proposals and it will be sufficient to write ideas which you can direct at us to us in cannon 'Contact'. We are inviting also to the growing and developing day by day forum where you can share your experiences and reflection with different fans.
For you we are preparing a few surprises, of which you will know soon...:)

With the best greetings,
PNoSZE Management
„Epica: The Classical Conspiracy Show" promo
Pojawił się film promujący występ Epici na Węgrzech:
A film promoting Epica's performance in Hungary came in:Zapraszamy do oglądania.
Enjoy.
Gothic Metal Palace
20 czerwca Epica wystąpi wsród 13 pozostałych zespołów na holenderskim gothycko-metalowym Gothic Metal Palace. Oprócz Epici będą to: A New Dawn, Autumn, Delain, Elexorien, Ian Parry, Krypteria, Nemesea, Novembre, Rattlesnakeshake, Sephyros, Sirenia, Valkyre oraz Within Temptation.
Festiwal to 3 hale w których podczas pełnych 48 godzin dzieki organizatorom, którzy przygotowali specjalne efekty świetlne, catering oraz możliwość zakupu gothyckich gadżetów będzie możliwość zagrania w Chronicles Of Spellbourn do którego WT nagrało soundtrack, na LanParty w sumie 1000 graczy jednocześnie będzie testowało najnowsze dzieło.

Więcej informacji na www.gothicmetalpalace.com
Urodziny Simone
Dziś nasza wspaniała Simone obchodzi 23 urodziny z tej okazji życzymy jej wszystkiego co najpiękniejsze, wiecznego uśmiechu, mnóstwa wspaniałych chwil, miłosci, radości oraz spełnienia marzeń, a także owocnych sukcesów w zespole i zespołowi Epica.

Simone jest chora...


Na oficjalnej stronie i na myspace Simone, pojawiła się smutna informacja. Simone zaraziła się bakterią MRSA, przez co zespół zmuszony jest odwołać niektóre koncerty zaplanowane na luty 2008.
Simone nie może podróżować w dalekie miejsca oraz potrzebuje wiele odpoczynku. Na razie nie wiadomo jak długo potrwa leczenie.

Życzymy jej szybkiego powrotu na scenę :)

The Classical Conspiracy Show
Epica pojawi się na "Miskolc International Opera Festival" , zagrają tam jedyny koncert z... orkiestrą symfoniczną i chórem!
Przedstawią wyjątkowy program - wykonają m.in. utwory Mozarta czy Vivaldiego we własnym stylu, oraz oczywiście symfoniczne wersje utworów Epiki. Niektóre z nich zostaną zagrane tak, aby brzmiały bardziej potężnie. Wszystko odbędzie się 14.06.2008 na Węgrzech, w Miszkolcu. Bilety sprzedawane będą już wkrótce, można będzie je nabyć na oficjalnej stronie zespołu za 40 euro.

darmowy hosting obrazków

Wywiad z Markiem
Wywiad ze strony hallofmetal.com przetłumaczony przez Petera:
- Cześć, Mark. Co u Ciebie ?

Świetnie, a u Ciebie ?

- Też w porządku, dzięki. Dzwonisz z Holandii?

Tak, jestem teraz w Holandii.

- Porozmawiajmy na początek o przeszłości. Po tym, jak odszedłeś z After Forever zacząłeś się rozglądać za muzykami, z którymi mógłbyś stworzyć podobny zespół. Łatwo było?

Łatwo było znaleźć dobrych muzyków, ale masz rację- trudno było znaleźć ludzi skłonnych do kompromisów, muzyków, którzy naprawdę zaangażują się w projekt.
Podsumowując, najtrudniej było znaleźć sympatycznych ludzi...

10000 wizyt!
Drodzy fani,
Z nieukrywaną radością pragniemy oznajmić, że liczba odwiedzin była dziś rekordowa, a co za tym idzie przekroczylismy magiczną ilość 10000 unikalnych wizyt!
Wraz z Matievanem przygotowujemy dla Was kilka niespodzianek.
A już teraz tylko dla Was wspaniałe zdjęcie z myspace Simone, którego nigdzie nie znajdziecie:
Simone
oraz tapety:
darmowy hosting obrazków

oraz: Higher High
Strona 11 z 13 << < 8 9 10 11 12 13 >
Ankieta
Brak zawartości dla tego panelu
Ostatnie projekty
Photobucket
Chasing The Dragon EP
27.06.2008
500 sztuk

Photobucket
The Classical Conspiracy
08.05.2009

Photobucket
Design Your Universe
16.10.2009
Koniecznie odwiedźcie!

Epica Fansite

Image and video hosting by inyPic

Image and video hosting by inyPic

Image and video hosting by inyPic

Eaglescry.de

Emptyspiral.net

Russian Lacuna Coil Fan Site

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu